SMITH & WESSON 350 LEGEND REVOLVER WITH BOX
Original price was: $1,499.99.$1,449.99Current price is: $1,449.99.
1 in stock
| Brand | Smith & Wesson |
| Category | Revolvers |
| Model | Model 350 |
| Caliber | 350 Legend |
| Barrel Length Range | 7" to 7.99" |
| Capacity | 7 |
| Action | DA / SA |
| Frame Finish | Satin Stainless |
| OAL | 13.50" |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Sights | Ramp Front / Adj Rear |
| Barrel Finish | Satin |
| Barrel Material | Stainless |
| Frame Size | X-Large |
| Grips | Black Finger Grooved |
| Cylinder Material | Stainless Steel |
| Cylinder Finish | Satin |
| Safety | Internal Lock |
| Barrel Description | Stainless Steel |
| Barrel Length | 7.50" |
| Max Capacity | 7 |
| Weight | 71.50 oz |
| Frame Description | Stainless Steel Frame |
| Hammer Style | Exposed |
LIKE NEW TRADE IN IN THE ORIGINAL BOX





