Leupold 185190 BX-6 Range HD 10x42mm AMOLED Display
$3,999.99
1 in stock
Leupold 185190 BX-6 Range HD 10x42mm AMOLED Display
Additional information
| Upc | 030317040444 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer part number | 185190 |
| Eye relief | 18mm |
| Length | 6.80" |
| Magnification | 10x |
| Model | BX-4 Range HD |
| Objective size | 40mm |
| Power | 10X |
| Product type | Rangefinder |
| Shipping weight | 6.21 |


