KRISS KV10-3PAD00 VECTOR SDP G3 10M 5.5 ARCTIC
$1,609.99
6 in stock
KRISS KV10-3PAD00 VECTOR SDP G3 10M 5.5 ARCTIC
Additional information
| Upc | 810172122253 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer part number | KV103PAD00 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel length | 5.50" |
| Caliber/Gauge | 10mm |
| Capacity | 33 + 1 |
| Model | VECTOR SDP |
| Number of magazines | 1 33 rd. |
| Product type | Pistol |
| Rate of twist | 1-in-10" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping weight | 0.0 |
| Sights | Low Profile Flip Up Front & Back |
| Sights type | Adjustable Sights |


