Additional information
| Upc | 800732700335 |
|---|---|
| Manufacturer | Ed Brown |
| Manufacturer part number | SPMETAL |
| Barrel length | 4.25" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Safety | Ambidextrous Thumb/Grip |
| Slide description | Optic Ready/Serrated |
| Upc | 800732700335 |
|---|---|
| Manufacturer | Ed Brown |
| Manufacturer part number | SPMETAL |
| Barrel length | 4.25" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Safety | Ambidextrous Thumb/Grip |
| Slide description | Optic Ready/Serrated |