CHRIS 801-15036-02 EVOKE 7BC 16.25″ BB/GRN
$948.99
5 in stock
CHRIS 801-15036-02 EVOKE 7BC 16.25″ BB/GRN
Additional information
| Upc | 840290529016 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer part number | 801-15036-02 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 16.25" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of twist | 1:8" |
| Shipping weight | 10.5 |


