BRN 036121282 XB2 MAX LR SPL FDE SPR,6.5CM 18
$909.99
15 in stock
BRN 036121282 XB2 MAX LR SPL FDE SPR,6.5CM 18
Additional information
| Upc | 023614869603 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer part number | 036121282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of twist | 1:7" |


