Additional information
| Upc | 023614869580 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer part number | 036120229 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 26" |
| Caliber/Gauge | .300 Winchester Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of twist | 1:8" |
| Upc | 023614869580 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer part number | 036120229 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 26" |
| Caliber/Gauge | .300 Winchester Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of twist | 1:8" |