Additional information
| Upc | 023614869450 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer part number | 036118298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of twist | 1:8" |
| Upc | 023614869450 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer part number | 036118298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of twist | 1:8" |