BRN 036117282 XB2 COMP SPL ODG, 6.5 CM 22
$769.99
12 in stock
BRN 036117282 XB2 COMP SPL ODG, 6.5 CM 22
Additional information
| Upc | 023614869337 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer part number | 036117282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of twist | 1:8" |
| Safety | Tang |


