BRN 036115282 XB2 COMP SPL LR,SR 6.5 CM 22
$769.99
19 in stock
BRN 036115282 XB2 COMP SPL LR,SR 6.5 CM 22
Additional information
| Upc | 023614869207 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer part number | 036115282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of twist | 1:7" |


