BILSON A3FSSFG20R1 BA15FC 6ARC 18 20R FDE/SNPGRN
$1,810.00
2 in stock
BILSON A3FSSFG20R1 BA15FC 6ARC 18 20R FDE/SNPGRN
Additional information
| Upc | 850067503279 |
|---|---|
| Manufacturer | BILSON ARMS |
| Manufacturer part number | A3FSSFG20R1 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of twist | 1:7" |


