Bergara Rifles BPBA177PRC 7mm PRC 24″ Contoured Stainless Steel
$1,249.99
1 in stock
Bergara Rifles BPBA177PRC 7mm PRC 24″ Contoured Stainless Steel
Additional information
| Upc | 043125700035 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer part number | BPBA177PRC |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Length | 24" |
| Model | Premier Series |
| Product type | Accessory-Actions |
| Rate of twist | 1:8" |
| Shipping weight | 0.0 |


