Bergara Rifles BPBA3465PRC 6.5 PRC 22″ Contoured Carbon Fiber
$1,649.99
2 in stock
Bergara Rifles BPBA3465PRC 6.5 PRC 22″ Contoured Carbon Fiber
Additional information
| Upc | 043125065622 |
|---|---|
| Manufacturer | Bergara |
| Manufacturer part number | BPBA3465PRC |
| Action | Bolt Action |
| Atf type | RECEIVER |
| Barrel length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Length | 22" |
| Model | Premier Series |
| Package height | 3.7 |
| Package width | 10.0 |
| Product type | Accessory-Actions |
| Rate of twist | 1:8" |
| Shipping weight | 6.7 |


