BRN 036120282 XB2 MAX LR SPL,SR 6.5 CM 22
$969.99
13 in stock
BRN 036120282 XB2 MAX LR SPL,SR 6.5 CM 22
Additional information
| Upc | 023614869535 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer part number | 036120282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of twist | 1:7" |


