BRN 036115227 XB2 COMP SPL LR,SR 7 MM 26
$769.99
1 in stock
BRN 036115227 XB2 COMP SPL LR,SR 7 MM 26
Additional information
| Upc | 023614869238 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer part number | 036115227 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of twist | 1:8" |


