Additional information
| Upc | 611613023432 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer part number | KSA2343 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 16.13" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 1rd |
| Rate of twist | 1:16" |
| Safety | Crossbolt |
| Upc | 611613023432 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer part number | KSA2343 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 16.13" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 1rd |
| Rate of twist | 1:16" |
| Safety | Crossbolt |