CVA CR3981G CASCADE XT 6.5 CM GRBLK/ODG/BW
$799.00
10 in stock
CVA CR3981G CASCADE XT 6.5 CM GRBLK/ODG/BW
Additional information
| Upc | 043125239818 |
|---|---|
| Manufacturer | Connecticut Valley Arms / CVA |
| Manufacturer part number | CR3981G |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Model | Cascade |
| Product type | Rifle |
| Rate of twist | 1:8" |


