Charles Daly, MFG# 930.170, UPC: 8053800940481, UOM: EA, Honcho Tactical Triple, 12 gauge, 18.5" Brass Bead Sight, 3" Black Synthetic, 3-rd, CHDY, CHDYLG14, CHDYLGALL, LG14, LGALL
Additional information
| Upc | 8053800940481 |
|---|---|
| Manufacturer | Charles Daly Chiappa |
| Manufacturer part number | 930170 |
| Action | Break Open |
| Atf type | Pistol Grip Firearm |
| Barrel length | 18.50" |
| Caliber/Gauge | 18.50" |
| Capacity | 3 |
| Length | 34 |
| Package height | 3.6 |
| Package width | 9.0 |
| Product type | Break Open |
| Safety | 27" |
| Shipping weight | 7.4 |
| Sights | Brass Bead Front |
| Sights type | Fixed Sights |


