XBolt 2 Wstrn Hnt SP SPR 6.5 CM 18″ FDE 4rd
$879.99
9 in stock
XBolt 2 Wstrn Hnt SP SPR 6.5 CM 18″ FDE 4rd
Browning, MFG# 36119282, UPC: 023614869504, UOM: EA, X-Bolt 2 Western Hunt SPC SPR, 6.5 Creedmoor, 18" Threaded Barrel, D&T, Blued/FDE, 4-rd, BROW, BROWLG07, BROWLGALL, LG07, LGALL
Additional information
| Upc | 023614869504 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer part number | 036119282 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of twist | 1:7" |


